Önemli Kısa Açıklamalı Konular !!!!

'Yönetimden Duyurular' forumunda Karizma tarafından 28 Eylül 2016 tarihinde açılan konu

 1. Sevgili Üyemiz Ziyaretçi ★ ★ ★ Sitemize Hoşgeldin. Daha iyi verim Almanız için Süper TV Keyfi Gold Üyelik . Gold Silver Paket Aldığımızda Adınıza Özel İptv Panel Üyeliği , LG Smart  TV , Android Tv ve Box Cihazlar İçin Özel İptv Oynatıcı Apk. , Enigma 2 Cihazlar  İçin Özel Kanal Listesi , Mag250 MAc  List Yükleme , Adet, Ve Tüm Gold Bölümlere Erişme Hakkı Verilir. 5 AYLIK GOLD SİLVER  ÜYELİK 70 TL Adınıza özel iptv panel ile birlikte . Silver Paket Gold İçin LUTFEN TIKLAYIN ★ ★ ★ ★ Sitemizde Digitürk , Tivibu , Smart Hesapları vermek Yayın Yapmak , Stream Link Vermek KEsinlikle YAsaktır. !!!
 2. Kampanya 

Duyuruyu Kapat

Merhaba Sitemizden Daha iyi Faydalanmak İçin Gold Üye Olmanızı Tavsiye Ediyoruz Neden mi ?

Adınıza Özel İptv Panel Üyeliği , LG Smart  TV , Android Tv ve Box Cihazlar İçin Özel İptv Oynatıcı Apk. ,Cccam Manager Apk . Mag Cihazlar için Kurulum Ve Tüm Gold Bölümlere Erişme Hakkı Enigma 2 Cihazlar  İçin Özel Kanal List

Kısa Bir Süre İçin 

5 Aylık Silver Gold + İptv Panel Üyeliği 69,99 TL
2 Aylık Silver Gold + İptv Panel Üyeliği 29,99 TL


 1. Karizma

  Karizma Kurucu Site Yetkilisi Kurucu
  • 273/253

  Arkadaşlar Konu açarken Lütfen 3 kelimelik konular açmayın !!. Konu açarken detaylı bilginlendirme ve açıklamalar olsun. Aksi halde bu tarz konular sitemizi çok etkiliyor ve Spam site olarak geçiyoruz. Bundan sonra 2 kelimelık veya sadece beğenı için açıklama dahil herşeyi HIDE yapan kişiler CEZA alacaktır !!!

  Herkes için konu takıbı yaptıgımda hatalı olan kişileri sadece 1 kez uyaracağım !
   
  act81, simsek675, okkes ve 4 kişi daha bunu beğendi.
 2. Karizma

  Karizma Kurucu Site Yetkilisi Kurucu
  • 273/253

  Örneğin Günün Spor Musabakaları , Sadece Link.. Bunu yapmayın takımlar hakkında kısada olsa bilgi verin. Mac saati kadro nerde oynanacak Takımların resimleri . İlk konuyu acan kişi bu sorumluluğu almalı.
   
  simsek675, Atlantis ve temmuz bunu beğendi.
 3. Karizma

  Karizma Kurucu Site Yetkilisi Kurucu
  • 273/253

  @Albatros konularını örnek alabılırsınız hem ayrıntılı hem tag ekli her türlü sitemiz için en üst seviyede elit konular. Resimleri bile hide alan arkdaşlar var lütfen. Emek veriyorsunuz boşa gitmesin. Kendi açğınız emek verdiğiniz konular googlede son sırada değil ilk sırada olsun.

  Tag eklemeyi unutmayın.. Tag konu açarken alt kırılımda actığınız konuyla ilgibi bir veya iki cümle ekleyin virgül yapın yani iptv sistemleri , iptv izleme, gibi o otomatik kalıplaştırır.
   
  simsek675, badboy17, Atlantis ve 1 kişi daha bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş